Váci egyházmegye
mainImage
FŐOLDALHÍREINKPROGRAMOKNÉV- ÉS CÍMTÁRHITOKTATÁSFOTÓTÁRVIDEÓTÁR
SZAKPASZTORÁCIÓK
SZAMARITÁNUS SZOLGÁLATEGYHÁZMEGYEI KARITÁSZKÖNYVTÁRLEVÉLTÁREGYHÁZMEGYEI MÚZEUMEKIFKAFARNAUM HÁZVIDÉKFEJLESZTÉSI IRODAMATER SALVATORISEGYHÁZMEGYEI TVALTHANN HÁZ
AJÁNLÓ
TEMPLOMOK MISERENDJEEGYHÁZMEGYÉNKRŐLALAPÍTVÁNYAINKDOKUMENTUMTÁRKÖZBESZERZÉSEKTÉRKÉPKAPCSOLAT

» HÍREINK »

NAGYPÉNTEKI KERESZTÚT CSÉPÁN
2018. április 6.
vissza »

2018. április 16 – 21-ig „ HÁLA-hét” keretében ünnepelte 25 éves születésnapját Nógrád megye első katolikus óvodája Salgótarjánban. A gyermekek ünnepi készületét nekik szóló színvonalas programok színesítették. Erre a szép ünnepre elkészült az óvoda jubileumi évkönyve, ami az elmúlt 25 évet öleli magába.
„Köszönöm mindazt, ami történt, hálát adok a jelenért és igent mondok a jövőre.”
(Dag Hammarskjöld)

A váci székesegyházban április 21-én - az 55. Hivatások vasárnapja előtti szombaton - hálaadó aranymisével ünnepelte pappá szentelésének ötvenedik évfordulóját Dr. Turay Alfréd pápai prelátus, püspöki tanácsos, egyetemi professzor, akit 1968-ban ugyanezen a napon szenteltek pappá Vácon.
A Váci Egyházmegye és a Vác-Deákvári Szent Család Katolikus Óvoda régi álma vált valóra azzal, hogy megépülhetett a Szent Család Óvoda új épületrésze. Az óvodabővítést az intézmény növekvő gyermeklétszáma indokolta.
Április 27-ig várják a jelentkezéseket a következő képzésekre:
Ahogyan arról már korábban is beszámoltunk a Váci Egyházmegyei Vidékfejlesztési Nonprofit Kft. (a képző szervezet) a mögöttünk hagyott év végén, a Nyáregyházán indított kerti munkás képzéssel kezdte meg felnőttképzési tevékenységét, melyet idén január elején, Bercelen újabb kerti munkás képzés követett. A jelentkezők között plébánosok, akolitusok és más egyházi alkalmazottak mellett egyéb, nem egyházi foglalkozásúak is voltak.
Akadálymentes változat
MAI NÉVNAP

2018. április 26. csütörtök

Ervin

OLVASMÁNY / ZSOLOZSMANAPI EVANGÉLIUM

IC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN"> 301 Moved Permanently Moved Permanently The document has moved here. Apache/2.4.10 (Debian) Server at evangelium.katolikus.hu Port 80

tovább »

LEGKÖZELEBBI 5 ESEMÉNY
ESEMÉNYTÁR
NEXONWEB BELÉPÉSHÍRBEKÜLDÉSLEVELEZŐRENDSZER

A honlap megtekintéséhez ajánlott böngésző: Chrome vagy Firefox legújabb verziója - RSS hír csatornánk

Az oldalon található anyagok módosítás nélkül a vaciegyhazmegye.hu forrásmegjelöléssel felhasználhatók.

Váltás mobil nézetre

Webfejlesztés: DunaWeb Kft.